​♥ 21 inspirationer ​♥

BLOGG:

1. Emilia Ferm (emiliaferm) - länk här

2. Julia Larsson (julia02larsson) - länk här

3. Jonna Lundell (mrslundell) - länk här

4. Jennifer Sjösten (jenniferjosten) - länk här

5. Lisa Larsson (thelisalarsson) - länk här

6. Anna Hult (annahult) - länk här

7. Irma Stenson (irmastenson) - länk här

INSTAGRAM:

8. Sofia Boman (sofiaboman) - länk här

9. Hanna Schönberg (hannaschonberg) - länk här

10. Josefin Lavold (josefinlavold) - länk här

11. Hanna Friberg (hannalicious) - länk här

12. Lovisa Wallin (lojsanwallin) - länk här

13. Sanne Josefson (sannealexandra) - länk här

14. Alice Stenlof (alicestenlof) - länk här

YOUTUBE:

15. Sebastian Tadros - länk här

16. Ida Karlsson - länk här

17. Margaux Dietz - länk här

18. Lalash - länk här

19. Eliott Malhotra - länk här

20. Ribecka - länk här

21. Linnea & Viola - länk här

Xoxo Frida

Glöm aldrig hur fina och fantastiska ni är. Ni är så värdefulla och älskade. <33

Gillar

Kommentarer

gabriellahakanssons
gabriellahakanssons,
Åh grymt många bra tips ju!
nouw.com/gabriellahakanssons
fridadahl
fridadahl,
åh tack så jätte mycket <3
nouw.com/fridadahl